Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Indie, Mysore 2017 | Izabela Rzysko - joga
15432
post-template-default,single,single-post,postid-15432,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Indie, Mysore 2017

Indie

Indie, Mysore 2017

Próbowałam napisać na temat mojej podróży do Indii dużo, ale przeglądając zdjęcia, słowa wydały mi się zbędne, więc zamieszczam tylko fotografie. Większość jest z Mysore, miasta w którym spędziłam swój drugi pobyt w Indiach. Część jest z okolic Mysore, dalszych i bliższych. Zdjęcia z Rezerwatu ptaków, co prawda tylko dwa, są dla Kasi, która kocha ptaki. Tylko o niej tam wtedy myślałam. Reszta jest szczególnie dla tych osób, które nie mają facebooka, a które prosiły mnie o zdjęcia, bo tak mało sie nimi dzieliłam będąc w Mysore. Dodam, że miałam szczeście być tam z bardzo bliskimi mi osobami, co pozwoliło mi ten miesiąc przezyć zupełnie inaczej i pełniej. Zdjęcia wykonał K.

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.