Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Joga łagodna - nowe zajęcia | Izabela Rzysko - joga
14930
post-template-default,single,single-post,postid-14930,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Joga łagodna – nowe zajęcia

Joga łagodna – nowe zajęcia

Wraz z Glamour rozpoczynamy cykl nowych zajęć. Koniecznie przeczytaj!

Otwieramy wraz z Glamour – Hotel, Restauracja, SPA w Przeźmierowie listę na którą można zapisywać się na jogę łagodną (joga dla początkujących). Doszły mnie słuchy, że strach powoduje, że wolicie zostać w domu niż spróbować jogi, a nie ma się czego bać – zapewniam Was.

Zajęcia będą przeznaczone dla każdego kto ma ochotę spróbować poruszać się na macie i specjalnie przygotowane tak, żeby do jogi zachęcić a nie zniechęcić. Będę się też starała żebyście pamiętali jak ważny jest oddech podczas praktyki i co w jodze jest najpiękniejsze.

Zajęcia będą trwały godzinę i będą odbywały się w poniedziałki o 20.00. Start 9 maja.

Adres – Glamour – Hotel, Restauracja, SPA, ul. Rynkowa 92, Przeźmierowo k. Poznania

Sala znajduje się poniżej Recepcji. Nie zginiecie, dziewczyny z Glamour chętnie wskażą Wam drogę.

W sprawie zapisów piszcie na mój prywatny adres mailowy joga@izabelarzysko.pl lub dzwońcie 668 067 395. Można też dzwonić do Glamour – Hotel, Restauracja, SPA – 61 814 15 35, 695 925 277.

Możesz zapisać się także korzystając z  formularza: kliknij i przejdź!

Wszelkie informacje dotyczące nowej grupy będą pojawiać się w aktualnościach.

 

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.