Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
joga w górach | Izabela Rzysko - joga
15662
post-template-default,single,single-post,postid-15662,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

joga w górach

joga w górach

Minęło już trochę czasu od naszego powrotu z Agroturystyki KokoRyku, a ja dopiero teraz mam chwilę, by się z wami podzielić wrażeniami.

To był mój/nasz pierwszy wyjazd, który organizowaliśmy razem. Wyjazd jogowy. Pierwszy taki, na który zabraliśmy ze sobą ludzi chętnych, by praktykować jogę oraz gotowych, by na chwilę odłączyć się od zgiełku miasta i spraw, które zaprzątały ich na co dzień i spróbować przez kilka dni pobyć w innym, bardziej spokojnym otoczeniu, a jeszcze do tego z jogą, oddechem, z pewnym rytmem, który my nadawaliśmy. Piszę nasz, bo mój K. zgodził się dla nas gotować. Dla niego i dla mnie również było to zupełnie nowe doświadczenie, pełne niepewności i strachu na początku oraz wiary w siebie i radości już na końcu.

Tak się złożyło, że miało nas być więcej, a było tyle, ile było, i dzisiaj wiem, że tyle was wtedy miało być. Nic nie dzieje się przypadkiem, wszystko jest dokładnie tak, jak ma być. Każda z Was przyjechała tam z własną historią, każda z cudownym doświadczeniem, ciekawością i przede wszystkim otwartością.

Ja nie mogłabym sobie wymarzyć lepszej grupy na pierwsze spotkanie.

Otrzymałam od Was więcej, niż mogłam się spodziewać. Zaufanie, którym mnie obdarzyłyście, jest tylko kroplą w morzu tego całego dobra, którego doświadczałam.

Nie znam słów, którymi mogłabym tę wdzięczność wyrazić, wszystko, co mogę Wam dać to ten czas z jogą, która zabarwia pięknie moje życie od jakiegoś czasu. Bardzo Wam dziękuję.

Dziękuje również Lucynie z Agroturystyki KokoRyku za przestrzeń, za czas, za obecność i zaufanie.

No i mojemu K. za wiarę i za to, że jesteś obok.

Myślę, że to nie był pierwszy i ostatni raz, z pewnością pierwszy, ale nie ostatni 🙂

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.