Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Joga Weekend | Izabela Rzysko - joga
15553
post-template-default,single,single-post,postid-15553,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Joga Weekend

Joga Weekend

Zapraszam was na wrześniowy odpoczynek

z dala od zgiełku miasta, w połączeniu z praktyką jogi, dodatkowo z widokiem na piękny górski krajobraz.

Najpiękniejszym miesiącem w roku jest wrzesień właśnie. Celebruję go od lat, pięknie wtedy wygląda świat. Najpiękniej wygląda w górach. Nie da się tego opisać. Przyglądam się temu od lat i myśląc o wrześniu zawsze mam przed oczami tę paletę barw.

W tym roku chciałabym znowu to zobaczyć, ale tym razem chciałabym też cieszyć się tym z innymi, dlatego postanowiłam zabrać kilka osób na dłuższy weekend i zaopiekować się wami trochę jogowo, bo to daje mi poczucie spokoju i jestem pewna, że Wam również. Praktyka jogi będzie dostosowana dla każdego uczestnika. Zapewniam też ucztę dla podniebienia, zabieram ze sobą najlepszego kucharza:-)

Zostawmy miasta za sobą, codzienny świat, zapomnijmy się na kilka dni, przyjrzyjmy się temu, co obok z uważnością, spokojem, swoim rytmem.

Zapraszam Was do miejsca, które zachwyciło mnie od razu. Jest klimatyczne, artystyczne, spokojne. Trochę dzikie, ale właśnie dlatego mi się podoba i wierzę, że wam spodoba się również.

 

Program dni

Czwartek

Przyjazd na kolację o 19.00 
20.30 – 21.00 krótka relaksacja i czas dla nas

Piątek

8.00 – 9.00 śniadanie
9.00 – 9.45 pranajama, medytacja
10.00 – 12.00 łagodna vinyasa
14.00 obiad
17.00 – 18.45 vinyasa dynamiczna
19.00 kolacja
20.00 – 20.45 jin jo

Sobota

8.00 – 9.00 śniadanie
9.00 – 9.45 pranajama, medytacja
10.00 – 12.00 łagodna vinyasa
14.00 obiad
17.00 – 18.45 ashtanga prowadzona
19.00 kolacja
20.00 – 20.45 relaksacja

Niedziela

9.00 śniadanie
10.00 – 11.30 pranajama i joga
12.00 wyjazd

Program może ulec drobnym zmianom

 

Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu z jogą.

Termin 6-9 września 2018

Koszt

450zł przy wpłacie zaliczki do 6 sierpnia

500zł przy wpłacie zaliczki po 6 sierpnia

Zaliczka bezzwrotna w wysokości 100zł

Numer konta podam w mailu.

izabelarzyskoyoga@gmail.com

W cenie nocleg, wyżywienie, sesje jogi.

DOJAZD

Dojazd we własnym zakresie. Isnieje możliwość połączenia sił i zabrania się wspólnie z osobami, które pojadą samochodami.

MIEJSCE

Spędzimy czas w agroturystyce KokoRyku:

http://bieganow41.blogspot.com/

Na stronie miejsca znajduje się szczegółowy opis dojazdu.

Miejsce, które mnie urzekło, nie jest przystosowane do zajęć jogi, to będą pierwsze tam warsztaty. Jest jednak przestrzeń, którą wykorzystamy na praktykę i jak pogoda dopisze cudowny ogród.

W agroturystyce są tylko dwa pokoje 4 osobowe z łazienkami, czas spędzamy razem, rozmawiamy, cieszymy się sobą, jesteśmy tu i teraz razem. Jest to tak przyjemne miejsce, że dostarcza nam też możliwości bycia sam na sam ze sobą w spokoju i ciszy.

Ilość miejsc jest bardzo ograniczona. Zabieram maksymalnie 8 osób.

JEDZENIE

Wyżywienie zapewni nam Krzysztof. Uwielbia gotować, to jego pasja. Jak go znam, zrobi wszystko, co w swojej mocy, żeby dogodzić naszym podniebieniom, ale przypomnę, że to jednak wyjazd jogowy, czyli kuchnia raczej lekka. Prosiłabym też o informacje czy ktoś stosuje jakąś specjalną dietę, czy jest na coś uczulony, czy odżywia się bezglutenowo itp. Wszystko po to, by Krzysztof mógł to uwzględnić w menu.

JOGA

Sesje jogi będą przeznaczone dla wszystkich nawet tych osób, które pierwszy raz będą na matach.

Wrzesień jest miesiącem pełnym niespodzianek, więc zabierzcie proszę ciepłą odzież i koniecznie swoje maty. Jeśli nie masz swojej maty, proszę o kontakt. Na miejscu będą klocki i paski. Myślę, że dobrze by było mieć też swój ulubiony koc, którym można się przykryć podczas relaksu.

Informacje o mnie oraz o stylach jogi, które praktykuję znajdziecie na mojej stronie internetowej www.izabelarzysko.pl

CZAS WOLNY

Nie samą jogą człowiek żyje. Jednego popołudnia, jeśli pogoda dopisze, planujemy krótką wycieczkę w okoliczne góry. Wyjście nie jest obowiązkowe, można zostać w agroturystyce. Wtedy ulegnie zmianie nieco harmonogram dnia.

To tylko propozycja, wszystko może ulec zmianie, gdyby jednak porwała nas chęć górskiej wędrówki, weźcie wygodne obuwie.

Na terenie budynku nie palimy papierosów i nie pijemy alkoholu.

Bardzo się cieszę na ten wspólny czas.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

izabelarzyskoyoga@gmail.com

668 067 395

Namaste

 

 

Tags:
,
No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.