Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Matrix Ashtangi | Izabela Rzysko - joga
15303
post-template-default,single,single-post,postid-15303,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Matrix Ashtangi

Matrix Ashtangi

„Matrix Ashtangi” David Keil w Astanga Yoga Studio

“Ćwiczenia w trudnych pozycjach, technika asan” – wykład teoria i praktyka.

22 maja biorę udział w warsztatach z Davidem Keilem w Warszawie. Niestety ominie mnie cała piękna praktyka w stylu mysore, uda mi się przyjechać jedynie na jeden wykład, ale zawsze wychodzę z założenia, że lepiej trochę niż wcale. Trochę zdjęć i informacji po wykładzie pojawi się na blogu.

Tak o wspomnianym wykładzie piszą dziewczyny z Astanga Yoga Studio.

„Każdy wie, które pozycje stanowią dla niego wyzwanie. Tę trudność spotyka większość studentów, szczególnie w asanach  takich jak: marichyasana D, supta kurmasana , lotos i wygięcia do tyłu.

Świadomość struktury i funkcji poszczególnych sfer ciała, w których będziemy ćwiczyć pomoże nam inteligentnie iść naprzód i unikać urazów. Zastanów się nad własnym obszarami ciała, które mogą sprawiać Ci trudności. Jeśli chcesz na zajęciach można będzie omówić dodatkowe ćwiczenia, które współpracują np.: z biodrami, kolanami czy kręgosłupem”.

Tags:
No Comments

Post A Comment