Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Matrix Ashtangi | Izabela Rzysko - joga
15303
post-template-default,single,single-post,postid-15303,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Matrix Ashtangi

Matrix Ashtangi

„Matrix Ashtangi” David Keil w Astanga Yoga Studio

“Ćwiczenia w trudnych pozycjach, technika asan” – wykład teoria i praktyka.

22 maja biorę udział w warsztatach z Davidem Keilem w Warszawie. Niestety ominie mnie cała piękna praktyka w stylu mysore, uda mi się przyjechać jedynie na jeden wykład, ale zawsze wychodzę z założenia, że lepiej trochę niż wcale. Trochę zdjęć i informacji po wykładzie pojawi się na blogu.

Tak o wspomnianym wykładzie piszą dziewczyny z Astanga Yoga Studio.

„Każdy wie, które pozycje stanowią dla niego wyzwanie. Tę trudność spotyka większość studentów, szczególnie w asanach  takich jak: marichyasana D, supta kurmasana , lotos i wygięcia do tyłu.

Świadomość struktury i funkcji poszczególnych sfer ciała, w których będziemy ćwiczyć pomoże nam inteligentnie iść naprzód i unikać urazów. Zastanów się nad własnym obszarami ciała, które mogą sprawiać Ci trudności. Jeśli chcesz na zajęciach można będzie omówić dodatkowe ćwiczenia, które współpracują np.: z biodrami, kolanami czy kręgosłupem”.

Tags:
No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.