Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Prawdziwą wartością życia są Ludzie, którymi jesteśmy otoczeni | Izabela Rzysko - joga
15735
post-template-default,single,single-post,postid-15735,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Prawdziwą wartością życia są Ludzie, którymi jesteśmy otoczeni

Prawdziwą wartością życia są Ludzie, którymi jesteśmy otoczeni

W ubiegłą sobotę ponownie miałam przyjemność być Dzierżoniowie w Szkole Jogi Samadhi u Iwonki. Już drugi raz miałam okazję być w tym pięknym miejscu, które Iwonka stworzyła. Czuję się tam już jak w domu.  Przyjeżdżam chętnie, a czas, który dany jest mi tam spędzić, przeżywam jeszcze długo potem.

Jestem wdzięczna Iwonie za zaproszenie i zaufanie, uczestnikom za zaangażowanie, uśmiech, chęci i taką dobrą energię, sobie za odwagę, przede wszystkim za odwagę.

Dodam jeszcze, że każdy taki przyjazd zbliża mnie do czegoś bardzo dla mnie ważnego, co sobie ładnie we mnie zamieszkało i co jakiś czas o swoim istnieniu przypomina.  Każdy taki warsztat jest dla mnie dużym krokiem do przodu, ogromną pracą nad sobą.

Tak się cieszę, że dane mi było spotkać na swojej drodze Iwonę.

Na facebooku napisała „Prawdziwą wartością życia są Ludzie, którymi jesteśmy otoczeni“, podpisuję się pod tym, wysyłając w jej stronę dużo miłości i ciepła.

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.