Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Wakacje z joga 2017 | Izabela Rzysko - joga
15444
post-template-default,single,single-post,postid-15444,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Wakacje z joga 2017

Wakacje z joga 2017

Wakacje z jogą

tym razem w innym miejscu, ale też z widokiem na góry. To był bardzo intensywny czas przede wszystkim ze względu na pracę, którą tam wszyscy wykonaliśmy. Część z nas, w tym ja, realizowała kurs nauczycielski, wiec skupienie było tym bardziej większe.

Jestem wdzięczna za ten czas, który nam Agnieszka i Maciej poświęcili. Zawsze uważni, zawsze z dobrym nastawieniem do swoich uczniów, zawsze dobrze przygotowani i przede wszystkim pozostający sobą. Było mi z nimi bardzo dobrze. Wiem z pewnością więcej niż wiedziałam wcześniej, a i tak mam poczucie, że jeszcze dużo nauki przede mną.

Dziękuję za rozmowę i pomoc. Za wszystko jestem bardzo wdzięczna.

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.