Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Warsztaty w OMborze z Beatą Darowską | Izabela Rzysko - joga
15425
post-template-default,single,single-post,postid-15425,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Warsztaty w OMborze z Beatą Darowską

Beata Darowska OMbora

Warsztaty w OMborze z Beatą Darowską

Za mną cudowny weekend z Beatą Darowską w OMborze. Ombora to takie piękne miejsce stworzone przez Magdę Nowaczyk i jej rodzinę. Magda jest właścicielką Surya Yoga – pierwszej w Poznaniu szkoły, gdzie odkrywane były tajniki ashtangi jogi. Co jakiś czas w OMborze odbywają się warsztaty jogi. Tym razem gościem była Beata Darowska. Poznałyśmy się krótko przed moim wyjazdem do Indii. Kupiła mnie od razu, a to łatwe nie jest. Przekonała mnie do siebie tym, jakim jest człowiekiem. Tyle się mówi i pisze o tym, że joga powinna być przede wszystkim poza matą, że to jest proces, który trwa 24 godziny na dobę. Niestety najczęściej się o tym mówi i pisze, natomiast ze świecą szukać osoby, która żyłaby tym, czym jest joga. Nie znam Beaty bardzo dobrze, poznałam ją jednak na tyle, by móc przypuszczać, że rzadko z tej ścieżki schodzi. Mam swoje własne, bardzo prywatne powody, by jej dziękować i nie mam tu na myśli mojej pracy na macie i jej wskazówek. Mnie wystarczyła nasza krótka rozmowa dzisiaj na tarasie, gdy wszyscy jeszcze spali.

No Comments

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.