Na blogu:
ZNAJDŹ MNIE
Wdzięczność | Izabela Rzysko - joga
15485
post-template-default,single,single-post,postid-15485,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Wdzięczność

Wdzięczność

Na tych fotografiach panuje dokładnie taka atmosfera, jakiej ostatnio doświadczam. Dokładnie taka, jakiej od dawna pragnę. Tak sobie myślę, że faktycznie, gdy czegoś bardzo pragniesz, lub gdy myślisz o czymś bardzo intensywnie, to świat ci to daje, prędzej czy później dostajesz od niego dokładnie to, o czym marzysz.

Nie chciało mi się jechać, wychodzić z domu, z tej wygodnej strefy komfortu, znanej przestrzeni, po której mogę poruszać się na oślep.  Jak ze wszystkim – najtrudniej zrobić ten pierwszy krok.

To nie była podróż do Indii, nie przemierzałam tysiąca kilometrów, nie trwała długo, ale mam wrażenie, że przez te dwa dni wydarzyło się dokładnie tyle samo, ile wydarzało się przez miesiąc w Indiach.

Zapytałam, czy mogę przyjechać, odpowiedziała, że zawsze, kiedy tylko chcę.

Jestem jej wdzięczna za gościnę, za spokój, który roztaczała w tym cudownym miejscu, w którym żyje.  Za słowa to miejsce nie należy tylko do mnie, należy też do ciebie, czuj się jak u siebie. Połóż się na hamaku, odpocznij, ja się wszystkim zajmę.  Jestem wdzięczna za zgodę na milczenie, na bycie tu i teraz, za ciepło tego domu gdzieś między górami i wreszcie za beztroskę, spontaniczny śmiech, autentyczność i akceptację. Za wzruszenie przy pożegnaniu, jednak najbardziej.

 

Dziękuję I….

6 komentarzy
 • Aneta
  Posted at 11:43h, 02 maja Odpowiedz

  Tylko zazdrościć takiej atmosfery i takiego życia! I odwagi, żeby tak życie sobie ułożyć! Piękne zdjęcia!

  • Izabela Rzysko
   Posted at 12:21h, 03 maja Odpowiedz

   dziękuję. tak trzeba tu odwagi ale odobno nie tki diabeltraszny i jak ze wszystkim – najtrudniejszy jest pierwszy krok. uściski

 • Bea
  Posted at 15:48h, 02 maja Odpowiedz

  Doskonale rozumiem, o czym piszesz, co czujesz.
  To niesamowite miejsce, Niesamowita energia. Niesamowita Przyjaźń.

  • Izabela Rzysko
   Posted at 12:20h, 03 maja Odpowiedz

   🙂

 • Iwona
  Posted at 10:51h, 03 maja Odpowiedz

  To ja dziękuję…. Tobie i Światu.

  • Izabela Rzysko
   Posted at 12:19h, 03 maja Odpowiedz

   🙂

Post A Comment

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

If you agree to these terms, please click here.